Çok düşük damage ou...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Çok düşük damage output!!

 
igo//istavrit
(@igoistavrit)
New Member

scourge da ranger oynuyorum lwl 22 yim daha bir kere bile ölmedim ama damage output um aşırı düşük. fightlar da çok uzun sürüyor ve her class için item düşmesin rağmen daha bi tane bow düşmedi.

denediklerim:

- corruption
- orb kullanmak
- skill tree ile oynamak

sorun şu ki gem ve orb ları kullanabileceğim hiç bi socket item bulamadım. bonusları almak için daha iyi item lazım galiba. corruption benim durumumda çok riskli ve çok uzun sürüyor çünkü yaratıklara çok az dps yapabiliyorum ve süre doluyor. Daha iyi itemlarım olsa çok daha iyi olurdu sanırım

Alıntı
Konu başlatıcı Paylaşıldı : 18/11/2021 9:55 am
isim bulamadım
(@isimbulamadim)
New Member

Dostum oyunun başındayken kendi silahını craft etmek çok daha mantıklı. O seni bir süre idare eder...

CevapAlıntı
Paylaşıldı : 18/11/2021 9:57 am
igo//istavrit
(@igoistavrit)
New Member
Paylaşan kişi: @isimbulamadim

Dostum oyunun başındayken kendi silahını craft etmek çok daha mantıklı. O seni bir süre idare eder...

edemiyosunki.. mod değiştirmek için orb buldum ama yeni özellikler versem de sayılarını arttırmıyor malesef. bow'un sadece 3 özelliği var. normal bi bow alıp magic yapmayı denedim ve hepsi yalan oldu. orb kullanmak için iyi bi bow bulmam lazım. ya da başka bi craft etme yöntemi var mıdır?

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Paylaşıldı : 18/11/2021 10:31 am
iLoad
(@iload)
New Member

1) Yüksek base damage lı bow'lar için Act 2 deki Greust'a git ve ordaki bowlardan birini al, tercihen en çok socketlenebilir olanı.
2) Bi vendor'dan rustic sash al (Yeena Act 2 veya Nessa Act 1). Mavi/magic olması gerek. Ya bu şekilde al ya da üstünde Orb of Transmutation kullan.
3) Rustic Sash, Bow ve bi tane Blacksmith's Whetstone u bi vendora sat. Her şeyi doğru yaptıysan vendor bow'u geri veriyor, 40-49% arttırılmış physical damage'lı bi şekilde.

CevapAlıntı
Paylaşıldı : 18/11/2021 10:48 am
Paylaş: