The Matrix Ressurre...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

The Matrix Ressurrections’ın Vizyon Tarihi Belli Oldu!

 
Mochi
(@mochi)
Üye Moderator

Sinemaseverler tarafından iki yılı aşkın bir bekleyişin ardından The Matrix serisinin 4. filmi olacak The Matrix Ressurrections vizyon tarihi belli oldu. Covid-19 nedeniyle ilk önce çekimlerin sonrasında da vizyon tarihinin art arda ertelendiği filmin vizyon tarihi nihayet belli oldu.

1999 yılında ilk serisi ile hayranları ile buluşan ve konusu, zamanının çok çok ilerisindeki görselliğiyle kısa bir sürede kült filmler arasına adını adeta altın harflerle kazıyan film serisi The Matrix, serinin üçüncü filminin üstünden tam tamına 18 yılın geçmesinin ardından nihayet yeni filmi ile The Matrix Resurrections beyaz perdeye dönüyor.

 

Bir zamanlar insanların gerçekliği sorgulamasına neden olan film serisinin 4. filmi ilk önce 2019 senesinin Ağustos ayında duyurulmuş; çekimleri ise geçtiğimiz yılın başlarında başlamıştı. Fakat filmin çekimleri çok kısa bir zaman sonra patlak veren pandemi nedeniyle ertelenmişti. Malum durumlar böyle oldunca, filmin çekimleri ilk olarak bulunduğumuz yılın Mayıs ayı olarak ve ayrıca vizyon tarihi belirlenmeden başlanmıştı. Yeni gelecek filmin vizyon tarihi afişi ile duyuruldu. Ayrıca The Matrix Ressurrections’tan kısa bir video geldi.

Box Office Türkiye’de paylaşılan resmi The Matrix Resurrections sayfasına geçtiğimiz saatlerde gelen bilgilere göre heyecanla beklenen film, ABD’de 22 Aralık’ta, ülkemizde 24 Aralık 2021‘de beyazperde de. Ayrıca filmi, aynı tarihte HBO Max dijital yayın platformu üzerinden de izlenebilecek.

 

Filmin kadrosunda yer alan oyuncular; Keanu Reeves Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Jessica Henwick, Toby Onwumere, Jonathan Groff, Priyanka Chopra ve Christina Ricci.

The Matrix Ressurrections’tan gelen kısa videoyu izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Alıntı
Konu başlatıcı Paylaşıldı : 18/11/2021 7:34 am
ChingyBong
(@chingybong)
New Member

çıksa da gitsek ya uykularım kaçıyo bunu beklemekten 

CevapAlıntı
Paylaşıldı : 18/11/2021 7:42 am
Paylaş: