CS:GO yeni operasyo...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

CS:GO yeni operasyon Smurf kasmak

 
Matrik
(@matrik)
New Member

Bunu birkaç defa sordum ve herkes evet yapılabilir demişti. Fakat bu videoda şöyle bir şey fark ettim yorumlarda isterseniz siz de araştırın:

Benim anladığım kadarıyla smurf kasamayacağız kassak bile o hesaplardan satın almak gerekiyor sanırım. Yani bileti ana hesaptan alıp atamayacağız. Aslında belki operasyonun başında yazan'görev ilerlemeniz kaydedilir fakat toplamak için bileti almanız lazım' demiştir. Ama yine de size de sorayım dedim. Bilet takas edilebiliyor değil mi?

Alıntı
Konu başlatıcı Paylaşıldı : 30/09/2021 10:35 am
Konu Etiketleri
tonbalik
(@tonbalik)
Active Member

Valve "Görevleri oynayabilmek için Seçkin durumuna veya Operasyon Bileti'ne sahip olman gerekir. Operasyon ödüllerini alabilmek için hesabında etkinleştirilmiş bir operasyon bileti olmalıdır. Operasyon biletini ileri bir tarihte alman durumunda önceden tamamlamış olduğun görevlerin yıldız ödüllerini alırsın ve operasyon jetonun da yükselir." şeklinde açıklama yapmış resmi sitesinde. Ben yarın deneyeceğim şahsen, geçen sefer takasla aktarınca ilk hata veriyordu. Sonra oyunu kapatıp, dosyaları doğrulayıp, Steam'i Çevrimdışı moda alıp yeniden Çeevrimiçi'ne alıp yeniden başlatarak çözmüştüm sanırsam.

CevapAlıntı
Paylaşıldı : 30/09/2021 10:39 am
Paylaş: