Bu aralar hangi sın...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Bu aralar hangi sınıflar ____meta?

 
dontknow
(@dontknow)
New Member

Ben birkaç yıl önce oynuyordum ve biraz zaman geçirmek için oyunu yeniden yükledim. Eskiden erkek büyücü oynuyordum. Bu aralar hangi sınıflar metada? Bir de meta çok değişiyor mu? Zaman harcadığım sınıfı ertesi gün ölümüne nerflesinler istemem. İlla en güçlü sınıfı oynamaya da gerek yok, eziğin teki olmasa yeter 🙂 Genelde yanlız oynayacam. Top 5lik bir tier list yazabilirseniz sevinirim. 

 

Ayrıca MENA serverı, EU veya NA ile aynı patchleri mi alıyor? Eğer öyleyse ne kadar geriden geliyor? Eğer aynı patchteysek onların da forumlarına sorabilirim. 

Alıntı
Konu başlatıcı Paylaşıldı : 03/10/2021 10:28 am
Funkerman
(@funkerman)
New Member

Merhabalar, size PvE ve PvX için top 5 tier list söylemek istiyorum fakat önceden belirtmek isterim ki kendinize uygun olan ve oynarken zevk aldığınız classı seçmenizi söylemek isterim.
Warrior Aktarım-Uyanış(tercihe bağlı) : 5 yıldız PvX
Valkyrie Aktarım : 5 yıldız PvX ( PvE'si gayet başarılı olan bir sınıf ve slot vs olsun, arsha olsun seni üzmeyecek bir class alışması zor)
Striker Aktarım : şu anda meta sınıfıdır. PvE 'si şuanda harikayken PvX'de gayet iyidir. Güçlü bir sınıf çok çöp almak istiyorum diyorsan oynayabilirsin.
Guardian Uyanış : 5 yıldız PvE (Aakman spotları olsun bir çok endgame spotlarında kendini kanıtlamış bir sınıf, oynaması zevklidir, fazla el alışkanlığı gerektirmez)
Nova Aktarım :  (Aakman S+) 5 yıldız PvE ( yüksek dp istemeyen bir sınıf Q block sınırsız olduğu için , oynaması belirli bir müddeden sonra sıkıcı gelebilir fakat PvE'si on numaradır.)
Sage Uyanış : Şuanlık PvX 5 yıldız ( PvE si gayet yeterli olan bu sınıfın slot vslerdede seni üzmeyeceğini belirtmek isterim fakat animasyonlarına alışmak gerekiyor)
İyi forumlar

CevapAlıntı
Paylaşıldı : 03/10/2021 10:33 am
Paylaş: